تیم‌های مستعد و برتر حوزه استارتاپی اینترنت اشیا شناسایی شوند

شناسایی تیم‌های مستعد و برتر حوزه استارتاپی اینترنت اشیا

رویداد فناورانه و استارتاپی اینترنت اشیا برگزار می‌شود تا تیم‌های مستعد و برتر این حوزه شناسایی شوند و کسب‌وکار خود را آغاز کنند.

این رویداد به همت شتاب‌دهنده تریگ‌آپ و با همکاری و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مرکز نوآوری اقتصاد دیجیتال و دیگر مجموعه‌های خصوصی برگزار خواهد شد. مفهوم اینترنت اشیا در حوزه‌های شهر هوشمند، ساختمان هوشمند و سلامت هوشمند در این رویداد به چالش گذاشته می‌شود. مهندسی ایران

ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری حامی رویداد «تریگ‌کمپ استارتاپی» شده است تا در کنار فعالان بخش خصوصی این حوزه بایستد و نقشی موثر در توسعه کسب و کارهای حوزه اینترنت اشیا بازی کند.

 

تیم‌های مستعد و برتر

ایجاد بستر مناسب برای شکل‌گیری ایده‌ها، تقویت مهارت‌های بین فردی در روند تیم‌سازی، استفاده از پلتفرم­‌های فنی و فروش در مسیر توسعه محصول، جذب تیم‌های برگزیده در دوره شتابدهی و سرمایه‌گذاری روی تولید انبوه محصولات تیم‌های منتخب از مزایای شرکت در این دوره فناورانه است.

رویداد فناورانه و استارتاپی اینترنت اشیا برگزار می‌شود تا تیم‌های مستعد و برتر این حوزه شناسایی شوند و کسب‌وکار خود را آغاز کنند.

در رویداد تریگ کمپ، ابتدا تیم‌سازی می‌شود و سپس تیم‌ها، تحت حمایت مشاوران و منتورها، روی محصول خود تمرکز می‌کنند. در پایان دوره، تیم‌های برگزیده امکان پذیرش در شتابدهی و جذب سرمایه را دارند. ضمن اینکه برگزارکنندگان این رویداد از استارتاپ‌های منتخب، برای تامین قطعات به منظور تولید انبوه و پیش‌خرید محصولاتشان حمایت می کنند.

این رویداد به دنبال شناسایی تیم‌های مستعد و دارای ظرفیت رشد است تا بتوانند با استفاده از این فرصت، توان و ظرفیتشان را ارتقا دهند و کسب و کاری فناورانه برای خود دست و پا کنند. رویدادی که در دو بخش آنلاین و حضوری برگزار خواهد شد. مدت ثبت نام این پایان اسفندماه سال جاری است. علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر روی منبع خبر کلیک نمایید.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *