نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خبر داد:

حمایت مجلس از وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام

 

علی نیکزادنایب‌رئیس دوم مجلس شورای اسلامی از حمایت مجلس شورای اسلامی از وزارت راه و شهرسازی برای اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام خبر داد.

علی نیکزاد، نایب رئیس دوم مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم اردبیل، سرعین، نیر و نمین  در یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حاشیه بازدید وزیر راه و شهرسازی از پروژه‌های زیرساختی این استان در پاسخ به سوال خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در خصوص برنامه‌های نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای حمایت از طرح‌های عمرانی گفت: مجلس از تمام ابزارهای لازم برای اجرای پروژه‌های نیمه‌تمام و استفاده مردم از این پروژه‌ها از وزارت راه و شهرسازی حمایت خواهد کرد.

او افزود: وزارت راه و شهرسازی رسالت مهمی را در بخش مسکن بر عهده دارد؛ در بخش زیرساخت‌ها نیز ما در مجلس شورای اسلامی توان خواهیم گذاشت تا پروژه‌های زیرساختی را که اشتغال، تولید و امنیت را به دنبال برساند به اتمام برسانیم.

نیکزاد، یکی از مطالبات مردم اردبیل را اتمام راه‌آهن میانه-اردبیل عنوان و تصریح کرد: در سفر امروز وزیر راه و شهرسازی، مقرر شد عملیات زیرسازی این خط تا پایان سال جاری اتمام یابد و ریل‌گذاری ۱۰۰ کیلومتر از مسیر از سمت اردبیل تا پایان سال جاری انجام و هفت ایستگاه پیش‌بینی‌شده در این خط نیز تکمیل شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *