آزمون کتبی ورودی متقاضیان آزاد خلبانی در تبریز برگزار شد

آزمون کتبی ورودی متقاضیان آزاد خلبانی در تبریز برگزار شد

آزمون کتی ورودی متقاضیان آزاد خلبانی در تبریز برگزار شد. آزمون کتبی ورودی متقاضیان آزاد خلبانی تبریز (مقطع CPL INTEGRATED) برگزار شد .

پرواز و خلبانی گرچه رویای کودکی بسیاری از پدران امروز و دیروز ما بوده اما هزینه هنگفت آموزش، این رویا را از سر کودکان امروز و دیروز این مرز و بوم می پراند.

پرواز با هواپیما رویایی است که هیجان را در رگ ها می دواند اما این آرزو دیگر این روز و روزها خوابی دور از دسترس شده و برای آن بهای 50 تا 100 میلیون تومانی باید پرداخت کرد که این چنین نخبگان و استعداد های بسیاری خفته مانده و خلبانی تنها در انحصار افراد خاص سرمایه دار می ماند! مهندسی ایران

آزمون کتبی ورودی متقاضیان

مدرسه خلبانی سال 1318 در کشور افتتاح شد و با 51 سال فاصله در سال 69 بود که مرکز آموزش خلبانی تبریز هم با دو فروند هواپیما راه اندازی شده و از آن زمان تاکنون 24 هزار و 500 پرواز داشته است.

خلبان های نیروی انتظامی، نیروی دریایی و سپاه در مرکز فنون خلبانی آموزش می بینند  و از سوی دیگر در این مدرسه به صورت آزاد بوسیله ی آزمون امکان شرکت برای علاقمندان وجود دارد.

رئیس مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی تبریز با اعلام این مطلب گفت: این آزمون ، نخستین مرحله از فعالیت مجدد مرکز وارسی پروازی و خدمات هوایی تبریز است که به صورت مداوم استمرار خواهد داشت.

فرامرز شیردل گفت: پذیرفته شدگان در آزمون امروز (زبانن انگلیسی 3 LEVEL و مصاحبه) جهت “چک مدیکال” به سازمان هواپیمایی کشوری معرفی و پس از تأیید پزشکی و هم چنین تائید حراست سازمان هواپیمایی کشوری و فرودگاه تبریز می توانند بعنوان دانشجو در کلاسهای این مرکز شرکت کنند.

وی افزود: دانشجویان در کلاسهای تئوری به مدت 500 ساعت شرکت خواهند کرد و پس از اتمام این کلاسها و آزمون نهایی ، به مدت 150 ساعت آموزش پرواز داده خواهند شد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *