آماده همکاری و همراهی در اصلاح قوانین مناطق آزاد هستیم

آماده همکاری و همراهی در اصلاح قوانین مناطق آزاد هستیم

احمد مرادی ، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی با رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان  منطقه آزاد قشم و اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و گفتگو کرد در این دیدار رییس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان  منطقه آزاد قشم گفت: آماده همکاری و همراهی در اصلاح قوانین مناطق آزا هستیم.

در این جلسه احمد مرادی، نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی‌آباد، ابوموسی و بندر خمیر، هدف از استقرار کمیته تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم را بررسی اقدامات این سازمان خواند و بیان داشت: این بازبینی فعالیت‌ها کمک می‌کند که اگر تخلفی رخ‌ داده از آن بازدارندگی شده و در غیر این صورت بر پاک دستی مسئولان صحه‌گذاری می‌شود. وی ادامه داد: هدف دیگر این تحقیق و تفحص، احصا مشکلات قوانین مناطق آزاد و تلاش در تصحیح آن‌هاست.مهندسی ایران

مرادی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در اصلاح قوانین مناطق آزاد گفت: متأسفانه مناطق آزاد هنوز نتوانسته‌اند به اهداف اصلی خود(ایجاد تولید در منطقه، افزایش صادرات، واردات منطقی و در نهایت اشتغال مولد و پایدار) دست پیدا کنند و ما امیدواریم با حضور شما و نگاه تعاملی که دارید، با تکریم مردم و گره‌گشایی از مشکلات جامعه جزیره اهداف این منطقه آزاد تحقق یابد.

 

آماده همکاری و همراهی

 

مناطق آزاد می توانند موتور محرکه تولید و صادرات در کشور باشند

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در این دیدار گفت: مناطق آزاد می توانند موتور محرکه تولید، صادرات و اشتغال پایدار در کشور بدل شوند.

علی درویش پور ضمن تقدیر از زحمات این اعضا بیان داشت: تمام تلاش ما این است که با برنامه‌ریزی در مسیر یکپارچگی کارکردی و استفاده از ظرفیت تمام دستگاه‌های اجرایی جزیره، درراه توسعه و بالندگی این منطقه کار کنیم.

وی رضایتمندی مردم را با اهمیت‌ترین سرمایه برای مسئولان خواند و افزود: شفافیت باید یکی از برندهای اصلی ما در خدمت به مردم باشد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین خواستار همکاری نمایندگان استان هرمزگان در مجلس شورای اسلامی برای رفع مشکلات و اصلاح قوانین مناطق آزاد کشور شد و گفت: بخشی از چالش‌های موجود در این منطقه آزاد را می‌توان با هم‌افزایی بین دستگاه‌های حاکم در جزیره به سمت سازندگی و توسعه هدایت کرد.

گفتنی است این جلسه با حضور علی درویش پور، رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و اعضای کمیته تحقیق و تفحص از سازمان منطقه آزاد قشم  در دفتر مرکزی این سازمان برگزار شد.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *