اسرار تجاری شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان

اسرار تجاری شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان زیر سپر حفاظتی قرار می‌گیرد

همایش اسرار تجاری شرکت‌های خلاق و دانش‌بنیان از طریق خدمات حقوقی برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهندسی ایران و به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شرکت‌های دانش‌بیان، خلاق و استارتاپ‌ها در طل مسیر خود دانش، اندوخته‌های علمی و ختراعاتی کسب می‌کنند که به نوعی سرمایه آنها محسوب می‌شود. بعضاً مشاهده شده است که در فعالیت‌های تجاری، آنگونه که باید اموال دانشی و معنوی شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق از سوی دیگر شرکت‌ها و طرف قرارداد، محترم شمرده نمی‌شود و حقوق فعالان دانش‌بنیان و صنایع نرم و خلاق، تضییع می‌شود.

برای حل این موضوع رایزنی‌های گسترده‌ای انجام شده است و ظرفیت‌های حقوقی مناسبی وجود دارد، برای اطلاع بیشتر شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق از این ظرفیت‌ها، لازم است تا آموزش‌های لازم به آنها ارائه شود.

مرکز شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، در سال ده‌ها وبینار، پنل و پیشخوان آموزشی و مشاوره‌ای را برای حل موضوعات مختلف و کمک به فعالان نوآور در کشور برگزار می‌کند.در این راستا، همایش  حمایت حقوقی از دستاوردهای شرکت‌های دانش‌بنیان و استارتاپ‌ها در قالب اسرار تجاری، برنامه‌ریزی شده است.

اسرار تجاری شرکت‌های خلاق

مشاور و مهمان این رخداد مشاوره‌ای که به صورت آنلاین برگزار می‌شود، محمدصادق آزمندیان، مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت دادگستری است. وی با توجه به مسئولیت و تجاربش، از دانش ذیقیمتی در این خصوص برخوردار است. این همایش روز چهارشنبه 26 خرداد ساعت 10 الی 13 برگزار خواهد شد.

شرکت‌های دانش‌بیان، خلاق و استارتاپ‌ها در طل مسیر خود دانش، اندوخته‌های علمی و ختراعاتی کسب می‌کنند که به نوعی سرمایه آنها محسوب می‌شود. بعضاً مشاهده شده است که در فعالیت‌های تجاری، آنگونه که باید اموال دانشی و معنوی شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق از سوی دیگر شرکت‌ها و طرف قرارداد، محترم شمرده نمی‌شود و حقوق فعالان دانش‌بنیان و صنایع نرم و خلاق، تضییع می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از جزئیات این برنامه و حضور در آن به سامانه bizservices.irمراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *