اولین نمایشگاه مجازی ایران

اولین نمایشگاه مجازی ایران در حوزه استارتاپ های دیجیتال

اولین نمایشگاه مجازی ایران در حوزه استارتاپ های دیجیتال ثبت نام خود را آغاز می کند.

نمایشگاه مجازی ایران با همکاری جیتکس، زمینه را برای حضور استارتاپ‌های ایرانی فراهم کرده است. این رویداد که از 5 اسفندماه 99 آغاز شده و تا 5 خرداد 1400 ادامه می‌یابد، روز 30 فروردین ماه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد.

«نخستین نمایشگاه مجازی ایران» با حمایت تشکل‌های بخش ‌خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران و با هدف توسعه کسب و کارهای حوزه خلاق دیجیتال و همراه با پیشرفت‌های این حوزه برگزار می‌شود. مهندسی ایران

اولین نمایشگاه مجازی ایران

با توجه به اینکه کسب و کارهای دیجیتال رونق یافته می توان  این کسب و‌کارها را در جامعه و در بستر فضای مجازی و با حضور در نمایشگاه های مجازی گسترش داد.

هدف از اولین نمایشگاه مجازی بهره‌مندی از نوآوری و فناوری در فرآیندهای صنعت نمایشگاهی، رویدادها و ملاقات‌های تجاری برای بهبود شاخص‌های اقتصادی، توسعه کسب و کار و گسترش بازارهای بین‌المللی است.

این نمایشگاه رویدادی فناورانه است که با حمایت ستاد فرهنگسازی اقتصاد دانش بنیان و توسعه صنایع نرم و خلاق به تازه‌ترین موضوعات و دستاوردهای حوزه کامپیوتر و معرفی جدیدترین فناوری‌های این حوزه می‌پردازد. در این نمایشگاه که هر ساله با حضور نمایندگانى از کشورهاى مختلف جهان برگزار مى‌شود، بخش‌ها و رویدادهای جنبی گوناگونی از جمله نمایش دستاوردها، نشست‌های گفت‌وگو و کنفرانس‌ها میزبان هزاران فعال و علاقمند دنیای فناوری اطلاعات می‌شود.

ثبت نام اولین نمایشگاه مجازی ایران در حوزه استارتاپ های دیجیتال از 5 اسفندماه 99 آغاز شده و تا 5 خرداد 1400 ادامه می یابد و در روز 30 فروردین ماه به صورت رسمی افتتاح خواهد شد این نمایشگاه با همکاری جیتکس می باشد.

همچنین وبینار مشترک توسعه و جذب سرمایه استارتاپ‌های ایرانی در جیتکس فیوچر استارز، 8 اردیبهشت ماه سال جاری با حضور مجازی فعالان زیست‌بوم نوآوری برگزار می‌شود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *