بازدید استاندار هرمزگان از شهرستان رودان

دیدار استاندار هرمزگان با مردم شهرستان رودان و رسیدگی به درخواست‌های مردمی

به گزارش روابط عمومی استانداری هرمزگان، مهندس مهدی دوستی، استاندار هرمزگان وارد شهر زیارتعلی بخش رودخانه شدند.
در بازدید استاندار هرمزگان از پل بیدان بخش رودخانه شهرستان رودان، تامین اعتبار این پروژه جهت تکمیل آن در دستور کار قرار گرفت. این پروژه به 16 میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
وی همچنین از جاده زیارتعلی به فاریاب نیز بازدید کرد. این جاده به طول 16 کیلومتر روکش آسفالت شده و خاکریزی مابقی در دست انجام است. مهندس دوستی، جاده محمد آباد، سرکروکان، ماشنگی را نیز مورد بازدید قرار داد.
استاندار هرمزگان همچنین از شرکت بسته‌ بندی خرما و مرکبات در بخش رودخانه شهرستان رودان، بازدید کرد. این مجموعه با ظرفیت 15 هزار تن بسته‌بندی خرما و مرکبات، در حال فعالیت است.
مهندس دوستی همچنین ضمن دیدار و بررسی درخواست های مردم روستای ماشنگی بخش رودخانه شهرستان رودان، دستورات لازم به منظور پیگیری و رفع مشکلات مردم این روستا در زمینه مالکیت اراضی و تامین آب را صادر کرد.

استاندار هرمزگان سپس از کارخانه فرآوری کرومیت در شهرستان رودان، بازدید کرد. این کارخانه فرآوری کرومیت با سرمایه‌گذاری بالغ بر ۴۰ میلیارد تومان و ظرفیت‌تولید ۱۰ هزار تن در سال در حال فعالیت است.
استاندار هرمزگان همچنین پس از این بازدید ضمن دیدار با مردم روستای صحرارود فاریاب شهرستان رودان، در خواست ها و مشکلات آنان در زمینه آب کشاورزی، آب شرب، اشتغال و مسائل اجتماعی را مورد بررسی و رسیدگی قرار داد.
استاندار هرمزگان همچنین از پروژه گلخانه هیدروپونیک در شهرستان رودان، بازدید کرد. این پروژه گلخانه هیدروپونیک به مساحت ۱۰ هکتار و با سرمایه گذاری و اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان، در حال اجراست. استاندار هرمزگان در این بازدید مسائل و مشکلات این پروژه را مورد بررسی قرار داد.
مهندس دوستی از پروژه‌ های راهسازی در بخش جغین شهرستان رودان، شامل محور آبنما – جغین، محور ارتباطی پاسفید-بجگوئیه، محور ارتباطی و پل جاده بخش جغین به بخش توکهور و هشتبندی، نیز بازدید و وضعیت این پروژه‌ ها را مورد بررسی قرار داد.

در ادامه استاندار هرمزگان در بازدید از بخش جغین شهرستان رودان با جمعی از مردم و اعضای شوراهای اسلامی این بخش دیدار و گفت‌وگو کرد.
استاندار هرمزگان در این دیدار، ضمن بررسی و رسیدگی به درخواست‌های مردمی، دستورات لازم را به منظور پیگیری مسائل و رفع مشکلات، صادر کرد.
صدور مجوز چهار حلقه چاه برای زیر کشت بردن 250 هکتار اراضی کشاورزی با هدف تولید و اشتغال‌زایی، تکمیل پروژه گلزار شهدای جغین، چمن مصنوعی زمین ورزشی شهدای جغین، احداث سالن ورزش های رزمی، تکمیل سالن ورزشی روستای پالور، احداث بلوار جغین شمالی و جنوبی، تکمیل پل و محور مواصلاتی بخش جغین به بخش توکهور و هشتبندی، تکمیل محور ارتباطی دشت صفا و تکمیل پل روستای ناصر آباد، از جمله درخواست‌های مطرح شده در این دیدار بود.

 بازدید استاندار هرمزگان

منبع خبر: روابط عمومی استانداری هرمزگان

زینب آذرنیا/ پایگاه خبری مهندسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *