برگزاری نخستین جلسه کمیسیون حقوقی و لوایح در سال ۱۴۰۰

برگزاری نخستین جلسه کمیسیون حقوقی و لوایح در سال ۱۴۰۰

برگزاری نخستین جلسه کمیسیون حقوقی و لوایح شورای مرکزی در سال ۱۴۰۰ با حضور تمامی اعضا و دبیران اجرایی شورای مرکزی به صورت ترکیبی «حضوری-مجازی»  در روز سه شنبه، چهارم خرداد ماه جاری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهندسی ایران و به نقل از  روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان ، دکتر جمال قناعت در ابتدای نخستین جلسه کمیسیون حقوقی و لوایح شورای مرکزی در سال ۱۴۰۰، گزارشی از عملکرد این کمیسیون در سال ۹۹ را ارایه کرد و سپس جهت حصول سازمانی پویا و کارآمدتر خواستار تحکیم و تقویت جایگاه این کمیسیون شد.
 در همین حال، مهندس مهدی شایان دبیر اجرایی هیئت رئیسه ضمن تاکید بر نقش خطیر و تاثیر این کمیسیون بر راهبری سازمان نظام مهندسی ساختمان خواستار حل برخی مسائل بین کمیسیونی از طریق جلسات مشترک این کمیسیون و دیگر کمیسیون ها شدند.
برگزاری نخستین جلسه کمیسیون
 در این جلسه در خصوص مسائل روز سازمان بحث و تبادل نظر انجام گرفت و سپس برنامه زمانی و زمانبندی تشکیل جلسات در شش ماهه اول سال ۱۴۰۰ مشخص و معین شد. در پایان جلسه بررسی اصلاح قانون نظام مهندسی توسط اعضای کمیسیون ادامه یافت.
اولین جلسه کمیسیون حقوقی و لوایح شورای مرکزی در سال ۱۴۰۰ با حضور تمامی اعضا و دبیران اجرایی شورای مرکزی به صورت ترکیبی «حضوری-مجازی»  در روز سه شنبه، چهارم خرداد ماه جاری برگزار شد و دکتر جمال قناعت در ابتدای نخستین جلسه کمیسیون حقوقی و لوایح شورای مرکزی در سال ۱۴۰۰، گزارشی از عملکرد این کمیسیون در سال ۹۹ را ارایه کرد و سپس جهت حصول سازمانی پویا و کارآمدتر خواستار تحکیم و تقویت جایگاه این کمیسیون شد دبیر اجرایی هیئت رئیسه ضمن تاکید بر نقش خطیر و تاثیر این کمیسیون بر راهبری سازمان نظام مهندسی ساختمان خواستار حل برخی مسائل بین کمیسیونی از طریق جلسات مشترک این کمیسیون و دیگر کمیسیون ها شدند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *