رفتارهای شخصیت شکن را نمی پذیرم

رفتارهای شخصیت شکن را نمی پذیرم

«شاهین محمدصادقی»، نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی صبح امروز در نشست خبری از کاندیداتوری خود در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری خبر داد و گفت و  به همه افراد احترام گذاشته‌ام و رفتارهای شخصیت شکن را نمی‌پذیریم.

شاهین محمدصادقی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در دوره‌های هفتم و نهم و مشاور وزیر بهداشت طی نشست خبری کاندیداتوری خود را در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اعلام و در پاسخ به اینکه آیا احتمال دارد از رقابت کنار بکشید و آیا کانددیدای پوششی هستید تصریح کرد: هرگز پوششی نبوده و به همه افراد احترام گذاشته‌ام و رفتارهای شخصیت شکن را نمی‌پذیریم و برای ریاست جمهوری آمده‌ام و در رقابت باقی خواهم ماند. مهندسی ایران

رفتارهای شخصیت شکن

وی در پاسخ به پرسشی درباره وابستگی احتمالی به حزب و جناح خاصی گفت: من با بسیاری افرا از جمله اصولگرایان نشستم و با وجود منصوب بودن از سوی سپاه برای طرح شهید سلیمانی هرگز سپاهی نبودم اما فرمانده سپاه به دلیل شرایط کشور ترجیح داد که یک فرد دانشگاهی را برای کمک به مردم بیاورد و ما نیز به کمک آنها رفتیم. پس از آن نیز مجدد به کار خود در دانشگاه بازگشتم.

محمدصادقی درباره گفتمان و شعار خود گفت: گفتمان ما گفتمان مردم است و حرف مردم را می‌زنیم.

وی در این نشست ضمن معرفی خود گفت: پزشک عمومی و متخصص جراحی پلاستیک هستم و بعد از مدیریت در عرصه دانشگاه های علوم پزشکی برای فوق تخصص به دانشگاه شهید بهشتی آمدم و دوره جراحی فک و صورت را در دانشگاه های انگلیس خواندم.

وی درباره سوابق اجرایی خود گفت: دو دوره نماینده مجلس و عضو هیئت رئیسه بودم و ریاست دانشگاه شهید بهشتی را برای چند سال بر عهده داشتم. توفیق داشتم و مدتی در خدمت شهید سلیمانی بودم و به عنوان نماینده و مشاور ایشان در حوزه مقاومت فعالیت میکردم. اکنون نیز به عنوان سرباز ایران و اسلام و انقلاب قصد دارم اگر ملت ایران بپذیرند در سنگر مهم ریاست جمهوری از حقوق ملت ایران دفاع کنم.

وی درباره چرایی ورود خود به انتخابات اظهار کرد: از زمانی که خود را شناختم سرباز ایران و انقلاب و و مردم بودم و هرجا که لازم دیدم جانم کف دستم بود و از انقلاب دفاع کردم. اولین باری که جبهه رفتم هفته دوم جنگ بود که در هویزه حضور یافتم، در آبان ۵۹ در محاصره سوسنگرد مجروح شدم و در طول دفاع مقدس در فاو، شلمچه و آبزی دراز جاهای دیگر در خدمت اسلام بودم.

محمدصادقی ادامه داد: بعد از آن در طول دفاع از حرم به عنوان یک سرباز برای پاسداشت از امنیت ایران و دفاع از حرم وارد عرصه شدم. در یمن و کربلا و لبنان بودم و در سوریه مجروحان را عمل میکردم. در اینجا هم در بیمارستان دانشگاهی مشغول و عضو هیئت علمی شهید بهشتی هستم. امیدوارم در این عرصه هم موفق عمل کنم و به سربازی خود ادامه دهم.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *