زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی 1400 برای عنوان های امتحانی مهندسی با صلاحیت های مختلف متفاوت است و در سه روز متوالی و در نوبت صبح یا گاهی عصر برگزار می شود . طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه وزارت راه و شهرسازی آزمون نظام مهندسی اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاده و از 13 لغایت 15 مرداد ماه برگزار می شود.

سازمان نظام مهندسی به منظور تامین نیروهای متخصص و مشارکت مهندسان و صاحبان مهارت های فنی در سراسر کشور برای پیشبرد اهداف خود در زمینه توسعه و نوسازی فنی، اقدام به برگزاری آزمون نظام مهندسی می کند. آزمون نظام مهندسی هر ساله دو دو نوبت نمیسال اول و دوم برگزار می شود.

داوطلبان واجد شرایط ثبت نام آزمون نظام مهندسی سال 1400 که در زمان ثبت نام این آزمون موفق به ثبت اطلاعات و مدارک خود در سایت ثبت نام آزمون نظام مهندسی به آدرس inbr.ir شده اند لازم است خود را برای این آزمون آماده نمایند. مهندسی ایران

علاوه بر مطالعه منابع ، آشنایی با نمونه سوالات آزمون ادوار گذشته ، تهیه نمودن کارت ورود به جلسه و مدرک شناسایی از آمادگی های این آزمون می باشد.

 

زمان برگزاری آزمون نظام

زمان برگزاری آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 1400

نوبت اول آزمون نظام مهندسی هر ساله معمولا در بازه زمانی مختلفی برگزار می شود و داوطلبانی که موفق به ثبت نام آزمون نظام مهندسی این ورودی شده اند، باید در تاریخ اعلام شده در جلسه آزمون حاضر شوند . معمولا زمان برگزاری این رشته شغل ها و صلاحیت های انتخاب شده مجزای از هم تعیین می شود .

طبق اطلاعیه منتشر شده در سامانه وزارت راه و شهرسازی آزمون نظام مهندسی اردیبهشت سال ۱۴۰۰ به تعویق افتاده است که در مرداد ماه مشخص می شود.

آزمون نظام مهندسی به تعویق افتاده و طبق اعلام سخنگوی ستاد مبارزه با کرونا در روزهای 13، 14 و 15 مرداد ماه برگزار می شود.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *