ساخت ۳۲۰۰ واحد مسکن در شهرکرد

پیش بینی ساخت ۳۲۰۰ واحد مسکن اقدام ملی در شهرکرد

ابراهیم علیرضایی معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان چهار محال و بختیاری در جلسه پیگیری طرح اقدام ملی مسکن گفت : پیش بینی می شود در طرح اقدام ملی مسکن برای مرکز استان چهارمحال و بختیاری ۳۲۰۰ واحد ساخته شود.

 ابراهیم علیرضایی همچنین از اتمام کار گودبرداری زمین ها خبر داد و افزود: با تأمین مصالح مورد نیاز، به زودی ساخت واحدهای این طرح در شهرکرد آغاز می شود. ساخت این تعداد واحد را بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در شهرکرد عهده دار هستند و از این تعداد، ۱۵۰ واحد در محله ۳۹ و بقیه واحدها در محله ۳۴ منظریه احداث می شود. مهندسی ایران

وی افزود: همچنین مقرر شد معاونت معماری و شهرسازی وزارت متبوع نیز در کمترین زمان موضوع الحاق زمین در لردگان به محدوده شهری و تصویب طرح تفکیکی اراضی لردگان و بن را پیگیری کند همچنین معاونت املاک و حقوقی اداره کل راه و شهرسازی استان پیگیر رفع مشکل ترهین سند اراضی پروژه های طرح اقدام ملی مسکن می باشند.

ساخت ۳۲۰۰ واحد مسکن

ابراهیم علیرضایی با اشاره به نوع ساخت واحدهای مسکن ملی در شهرهای مختلف، گفت: ساخت واحدهای طرح ملی مسکن در شهرهای کوچک در قالب گروه های دو یا سه نفره به خود متقاضیان سپرده می شود و در شهرهای شهرکرد و بروجن به دلیل تعداد زیاد متقاضیان، به پیمانکاران واجد شرایط واگذار می شود.

معاون مسکن اداره کل راه و شهرسازی استان چهارمحال و بختیاری آورده متقاضیان را با توجه به ارزیابی صورت گرفته ۲۶۰ میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: این مبلغ در طول دوره ساخت بر اساس ساختار و پیشرفت فیزیکی پروژه ها از متقاضیان اخذ می گردد و مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان نیز تسهیلات برای هر متقاضی در نظر گرفته شده است.

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *