سومین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست

سومین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست

سومین کنفرانس ملی مهندسی و مدیریت محیط زیست در تاریخ ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ توسط ،مرکز تحقیقات مهندسی محیط زیست مازندران در شهر قائم شهر برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد و شما می توانید با اطمینان کامل، مقالات خود را در این همایش ارائه نموده و از امتیازات علمی ارائه مقاله کنفرانس با دریافت گواهی کنفرانس استفاده نمایید. مهندسی ایران

سومین کنفرانس ملی مهندسی

محورهای این همایش شامل 1. مهندسی محیط زیست زیست: 1. انرژی های تجدید پذیر و پاک ،2. آلودگی آب، خاک، هوا، صوت و بصری، 3. تصفیه آب و فاضلاب، 4. مدیریت پسماند و بازیافت،5. شبکه جمع آوری آب های سطحی و فاضلاب ، 6. شبکه توزیع آب،7. فناوری های نوین و حفظ محیط زیست، 8. مدیریت و استفاده مجدد از پساب و لجن فاضلاب، 9. ریزگزدها و راهکارهای کنترلی ، 10. بیوتکنولوژی و محیط زیست، 11. نانو تکنولوژی و محیط زیست، 12. محیط زیست و پزشکی، 13. حمل و نقل و محیط زیست،14. صنعت، معدن و محیط زیست، 15. بهداشت محیط و سایر مباحث مرتبط با محیط زیست، منابع طبیعی، انرژی و پدافند غیر عامل.

2. برنامه ریزی، مدیریت و آموزش محیط زیست: 1. فرهنگ، اخلاق و آموزش محیط زیست 2.  حفاظت از تنوع زیستی گیاهی و جانوری 3. ارزیابی اثرات محیط زیستی4. ارزیابی ریسک و امنیت محیط زیست5. مدیریت سوانح و بحران های محیط زیستی 6. ایمنی بهداشت و محیط زیست7. توسعه پایدار و مشارکت مردمی 8. ارزیابی توان محیط زیست و آمایش سرزمین 9. تغییرات آب و هوایی و اقلیمی 10. گازهای گلخانه ای و گرمایش جهانی 11. پدافند غیرعامل و محیط زیست 12. تالاب ها، تفرجگاه ها، فضای سبز و پارک ها 13. توریسم و محیط زیست 14. طراحی اکولوژیک و بهسازی محیط زیست 15. سیاست 16. قوانین و اقتصاد محیط زیست17.  آینده پژوهی و محیط زیست 18. آتش نشانی و ایمنی شهری 20. کار و تعاون آموزش شهروندی می باشد.

این همایش در تاریخ 10 خرداد برگزار می شود

منبع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *