بررسی مجدد صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام مهندسی تهران

نتایج بررسی مجدد صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام مهندسی تهران بزودی اعلام می شود

در پی اعتراضات برخی از نمایندگان مجلس به فرایند تایید صلاحیت نامزد های دوره نهم انتخابات هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی، صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام مهندسی تهران مجددا بررسی می شود.

محمود محمودزاده در همین راستا اشاره کرد:  چیزی که مشخص است در تمام استان‌ها هیئت نظارت و اجرایی لیست‌هایی را منتشر می‌کنند.

هیئت نظارت مرکزی در نهایت این لیست‌ها را بررسی کرده یا صلاحیت‌ها را تایید می‌کند و اگر لازم باشد اصلاحی در این زمینه صورت بگیرد آنرا به استان‌ها ابلاغ می‌کند.هیئت نظارت مرکزی نیز در نهایت لیست ها را بررسی کرده که یا صلاحیت را تایید می نماید و یا در صورت اصلاح آن را به استان ابلاغ می کند. البته این موضوع هنوز برای تهران اتفاق نیفتاده است و با توجه به اینکه لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده خیلی دیر اعلام شد، فرصت کافی برای بررسی صلاحیت وجود نداشته ولی به زودی رد مورد لیست نامزدهای تایید صلاحیت شده تصمیم گیری صورت خواهد گرفت.

از طرفی عضو کمیسیون عمران مجلس اظهار داشتند که آیین نامه های نظام مهندسی در تهران رها شده است ودرصورت عدم عدم اجرای آیین نامه ها، نهاد های نظارتی وارد عمل خواهند شد. همچنین ایشان خواستار بررسی مجدد صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام مهندسی  و برخورد با فرد متخلف از قوانین نظام مهندسی شد و این برخورد باید متناسب با آیین نامه و دستورالعمل ها باشد.

صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام مهندسی

 

منبع خبر: خبرگذاری تسنیم

پگاه حسینقلی/پایگاه خبری مهندسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *