موافقت اصولی پارک علم و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد

موافقت اصولی پارک علم و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد صادر شد

شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در جلسه شماره ۹۴۲ با صدور مجوز اصولی پارک علم و فناوری  دانشگاه فردوسی مشهد موافقت بعمل آورد. این مصوبه روز یکشنبه 9 خرداد 1400 طی نامه ای با امضای دکتر رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وازرت عتف برای اجرا به دانشگاه فردوسی مشهد ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مهندسی ایران و به نقل از روابط عمومی دانشگاه فردوسی شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی در جلسه شماره ۹۴۲ با صدور مجوز اصولی پارک علم و فناوری  دانشگاه فردوسی مشهد موافقت بعمل آورد. این مصوبه روز یکشنبه 9 خرداد 1400 طی نامه ای با امضای دکتر رحیمی، معاون پژوهش و فناوری وازرت عتف برای اجرا به دانشگاه فردوسی مشهد ابلاغ شد.

شایان ذکر است درخواست تاسیس پارک علم و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد از دو سال قبل تقدیم وزارت علوم شده بود و با این موافقتنامه، دومین پارک مستقل علم و فناوری خراسان رضوی در دانشگاه فردوسی مشهد مجوز فعالیت گرفت.

خدمات مالی و حسابداری ،مشاوره مالی، مشاوره مالیاتی، مشاوره حقوقی و بیمه را رایگان با شرکت فرسان تجربه کنید.

موافقت اصولی پارک علم

 

طی سال های اخیر زیست بوم فناوری دانشگاه فردوسی مشهد با ایجاد و گسترش مراکز رشد واحد های فناور، مراکز فناوری های پیشرفته و نوآوری دانشگاه توسعه یافته بود و قرار گیری این مجموعه های دانشگاه در یک نظام واحد فناوری تحت عنوان پارک علم و فناوری دانشگاه فصل نوینی از ماموریت دانشگاه فردوسی مشهد را برای توسعه کارآفرینی و اشتغال پذیری آغاز می کند.

معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد این رویداد مهم را به دانشگاهیان به ویژه فناوران و پژوهشگران تبریک عرض می کند.

دانشگاه فردوسی مشهد به عنوان بزرگترین دانشگاه شرق کشور، هم اینک از وجود بیش از ۸۰۰ عضو هیأت علمی متخصص و پرتلاش برخوردار است. در حال حاضر تعداد بیش از ۲۵۰۰۰ دانشجو درمقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری مشغول به تحصیل می باشند که از این تعداد بیش از ۲۰۰۰ دانشجوی بین المللی را شامل می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *