نشست مجازی مدیران با مهندس خرم

نشست مجازی مدیران طرح مشترک cc-iran با مهندس خرم

در نشست مجازی مدیران طرح مشترک climate competence  – cciran با رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان بر ادامه همکاری ها و تکمیل این پروژه مشترک توافق شد.

نشست مشترک مجازی دکتر «رینهو لاز» مدیر عامل شرکت gbb و mc  و مدیران طرح مشترک cciran با مهندس احمد خرم، رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان برگزار شد .
در این نشست مجاری، موضوع نحوه تکمیل طرح نیمه تمام cc-iran  با توجه به اتمام زمان پروژه در 2020 مورد بحث و بررسی قرار گرفت و توافقاتی حاصل شد. مهندسی ایران
 نشست مجازی مدیران
در این نشست طرفین ضمن تأکید بر لزوم انتقال دانش فنی و ارتقای دانش مهندسان ایرانی در 7 رشته ساختمان توسط مراکز تخصصی کشور آلمان ، درباره تعریف پروژه های مشترک بین سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور و شرکای آلمانی با اخذ اعتبارات از سازمان محیط زیست و انرژی آلمان در راستای مبارزه با تغییرات اقلیمی و کاهش گازهای گلخانه ای در صنعت ساختمان به توافق رسیدند.

احمد خرم متولد ۱۳۲۸فارغ‌التحصیل دانشکده فنی دانشگاه تبریز و وزیر راه و ترابری در دولت دوم محمد خاتمی بوده‌است.

وی فعالیت کاری خود را از سپاه پاسداران آذربایجان شرقی آغاز کرده و بعد از آن به شورای عالی انقلاب فرهنگی رفته و در اوایل دهه شصت معاون استاندار هرمزگان و استان بوشهر بوده و سپس به سمت استانداری استان‌های هرمزگان، همدان و خوزستان انتصاب و در نهایت در دولت دوم خاتمی به سمت وزارت راه و ترابری منصوب شد. از مهم‌ترین رویدادهای دوران وی راه اندازی فرودگاه امام خمینی پس از سه دهه بوده‌است. وی همچنین پس از روی کار آمدن مجلس اصولگرای هفتم اولین وزیر کابینه خاتمی بود که توسط این مجلس استیضاح گردید.

وی در دوران نخست‌وزیری موسوی و ریاست جمهوری هاشمی استاندار هرمزگان و همدان نیز بوده‌است. او اردیبهشت ۱۳۹۸ در دور هفتم به ریاست سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران برگزیده شده بود. وی در دور هشتم برای دومین بار عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران انتخاب شد و در ۷ دی ماه ۱۳۹۸ به عنوان رئیس شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور انتخاب شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *