نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف ، نمایشگاه فرصت‌های شغلی

نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف ، نمایشگاه فرصت‌های شغلی

دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف با هدف ایجاد زمینه ارتباط مستقیم صنعت و دانشگاه و شناسایی علایق و استعدادها، 30 آذر الی 2 دی ماه سال جاری برگزار می‌شود.

نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف

به گزارش روابط عمومی؛ دوازدهمین نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف در روزهای30 آذر الی 2 دی ماه سال جاری در سالن تربیت‌بدنی استاد جباری این دانشگاه برگزار می‌گردد.
نمایشگاه کار، همه ساله در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود و تعداد زیادی از ‌کارجویان و شرکت‌ها به‌منظور تبادل اطلاعات در رابطه با مشاغل موردنیاز و معرفی شرکت‌هایشان در آن حضور خواهند داشت.

کارجویان همواره در تلاش برای جذب شدن در شرکت‌ها و سازمان‌هایی متناسب با مرتبه علمی و مرتبط با رشته تحصیلی خود هستند. همچنین جذب نیروهای متخصص، مستعد و کارآمد، یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های صاحبان صنایع و کسب و کار می‌باشد. رفع عواملی که مانع اشتغال پایدار فارغ التحصیلان می‌شود از یک سو و نبود بستر مناسب برای ارتباط مستقیم شرکت‌ها و کارجویان از سوی دیگر، دانشگاه صنعتی شریف را بر آن داشت تا در سال1390 اقدام به برپایی نمایشگاه کار نماید و به عنوان بنیانگذار اولین نمایشگاه کار در ایران شناخته شود.

این دانشگاه تا کنون تجربه برگزاری 11 دوره‌ی این نمایشگاه را داشته است و این رویداد به عنوان پرمخاطب ترین برنامه دانشگاه شناخته شده است.

بر این اساس مرکز کاریابی شریف در نظر دارد دوازدهمین نمایشگاه خود را در تاریخ 30 آذر تا ۲ دی ماه سال جاری به صورت حضوری برگزار نماید.

از مهم‌‌ترین اهداف این برنامه:

1- امکان ارتباط مستقیم کارفرمایان و کارجویان 2- ارائه فرصت های شغلی 3-امکان معرفی و ارتقای برند کارفرمایی 3- تسهیل فرآیند جذب و استخدام سازمان‌ها 4- آشنایی با مهارت‌های مورد نیاز کارفرمایان و 5- شناسایی استعدادها و علایق کارجویان می‌باشد.

بازدید از نمایشگاه کار برای عموم رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند جهت حضور در وب‌سایت این نمایشگاه به آدرس http://jobfair.sharif.ir  مراجعه و ثبت‌نام کنند.
شایان ذکر است؛ نمایشگاه کار دانشگاه صنعتی شریف به‌صورت فصلی و یا سالیانه برگزار می‌گردد و می‌توان از آن به‌عنوان نمایشگاه فرصت‌های شغلی یاد کرد؛ به نحوی که فرصت‌های فراوان کاری و کارآفرینی در اکثر زمینه‌های تحصیلی برای دانشجویان و تازه فارغ‌التحصیلان ارائه می‌شود.

 

منبع خبر : پایگاه خبری سایت دانشگاه صنعتی شریف

مهتاب یوسفی/ پایگاه خبری مهندسی ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *