نمایشگاه light middle east با حضور یک شرکت ایرانی

 نمایشگاه light middle east با حضور یک شرکت ایرانی

حضور شرکت ایرانی سایان الکتریک، مستقر در پارک علم و فناوری آذربایجان غربی در نمایشگاه Light Middle East شاخه خاورمیانه Light&Building فرانکفورت  این شرکت اولین شرکتی می باشد که در این نمایشگاه شرکت می کند. این نمایشگاه از ششم الی هشتم مهرماه امسال با حضور تولیدکنندگان برتر این حوزه در دبی برگزار خواهد شد.

نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی (Light Middle East 2019) را باید گسترده‌ترین رویداد تجاری در حوزه روشنایی و نورپردازی شهری در سرتاسر خاورمیانه محسوب کرد.

در نمایشگاه نورپردازی و روشنایی دبی جدیدترین دستاوردها و پیشرفت‌های کسب شده در این حوزه مورد بررسی قرار می‌گیرند. همچنین با توجه به گرد هم آمدن متخصص‌ترین افراد، جدیدترین روندهای فعلی طراحی برای ارائه راهکارهای بهتر در حوزه نورپردازی و روشنایی ارزیابی می‌شوند. در این رویداد، تولیدکنندگان محصولات روشنایی و نورپردازی و همچنین ارائه‌دهندگان راهکار دور هم جمع شده و دستاوردهای خود را به نمایش می‌گذارند. مهندسی ایران

نمایشگاه Light Middle East

این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه برق منطقه است که موضوعات تولید، انتقال و توزیع برق را دربر می گیرد.

حضور شرکت ایرانی سایان الکتریک برای اولین بار اتفاق می افتد.
نمایشگاه صنعت برق خاورمیانه بزرگ‌ترین محل ملاقات برای متخصصان صنعت انرژی از بیش از ۱۰۰ کشور در سراسر جهان است.
مدیرعامل شرکت سایان الکتریک با بیان اینکه این شرکت با اخذ مجوز OEM Partner از شرکت اسرام آلمان اقدام به تاسیس و گسترش سالن‌های تولید و مونتاژ انواع چراغ های فضاهای داخل، خارج، مبلمان شهری و چراغ های معابر نموده است، اظهار کرد: بیش از ۱۰ سال تجربه در امر واردات و فروش تجهیزات روشنایی از برترین برندهای جهانی، دسترسی بی واسطه به تکنولوژی روز جهان و همگامی با ارکان اقتصاد مقاومتی شرکت سایان الکتریک طرح را موفق به تولید محصولات روشنایی با برند “سایان الکتریک” نموده است.
مهندس مهدی امجدی افزود: در طراحی و تولید کلیه محصولات این شرکت از چیپست‌ها و درایورهای شرکت اسرام بهره برده شده تا آرزوی ارائه کیفیت جهانی تحت یک برند ایرانی توسط شرکت سایان الکتریک جامه عمل پوشانده شود.

منع خبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *