۵ بیمارستان جدید آماده تحویل به وزارت بهداشت است

۵ بیمارستان جدید آماده تحویل به وزارت بهداشت است

معاون وزیر راه و شهرسازی از آماده بودن ۵ بیمارستان جدید آماده برای تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، خبر داد.

علی نبیان با بیان اینکه همزمان با آغاز شیوع کرونا در کشور تلاش مضاعفی برای تکمیل زیرساخت‌های درمانی مورد نیاز شد، گفت: نتیجه تلاش مجموعه فنی – مهندسی سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در دوران کرونا تاکنون تحویل ۹ پروژه بیمارستانی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

مدیر عامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی افزود: ۵ پروژه بیمارستانی دیگر نیز آماده تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در میان آنها چهار بیمارستان قابلیت آغاز تجهیز و پذیرش بیمار دارد. مهندسی ایران

۵ بیمارستان جدید آماده

معاون وزیر راه و شهرسازی  با اشاره به دشواری فعالیت‌های عمرانی در دوران کرونا ادامه داد: تلاش کردیم پشتیبان کادر درمان کشور باشیم و زیرساخت‌های لازم برای فعالیت آنها را فراهم کنیم.

نبیان به برخی از بیمارستان‌های افتتاح شده در دوران کرونا اشاره کرد و گفت: بیمارستان‌هایی مانند لنگرود، بهشهر، سقز و سینا زرند همه در روزهایی به بهره‌برداری رسیدند که نیاز به فضای مطلوب برای خدمات‌دهی به بیماران وجود داشت.

مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی تأکید کرد:  باوجود تنگناهای مالی تکمیل بناهای بیمارستانی در اولویت این سازمان قرار دارد.

نتیجه تلاش مجموعه فنی – مهندسی سازمان مجری ساختمان‌ها و تأسیسات دولتی و عمومی در دوران کرونا تاکنون تحویل ۹ پروژه بیمارستانی به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

 ۵ پروژه بیمارستانی  آماده تحویل به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است که در میان آنها چهار بیمارستان قابلیت آغاز تجهیز و پذیرش بیمار دارد و بیمارستان‌هایی مانند لنگرود، بهشهر، سقز و سینا زرند همه در روزهایی به بهره‌برداری رسیدند که نیاز به فضای مطلوب برای خدمات‌دهی به بیماران وجود داشت.

منبع خبر 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *